Авіакомпанія "АероСвіт - Українські авіалінії" не отримала від Державної адміністрація цивільної авіації Молдови дозвіл на виконання польотів за пропонованим компанією розкладом, починаючи з 28 березня 2010 року.
Авіакомпанія провела серію переговорів з молдавською стороною щодо відновлення повітряного сполучення між столицями України і Молдови, - повідомляє ТСН з посиланням на прес-службу авіакомпанії.
"При цьому "АероСвіт" на вимогу паритетного перевізника Air Moldova пішов на значні поступки, скоротивши плановану частотність рейсів з 7 до 4, відмовившись від нічної стоянки літака в Кишиневі, а також зменшивши ємність повітряних суден, які передбачалося використовувати на даній лінії", - зазначено у повідомленні авіакомпанії.
Тим не менше, до сьогоднішнього дня "АероСвіт" не отримав від Державної адміністрація цивільної авіації Молдови дозвіл на виконання польотів за представленим компанією розкладом.
Переговори з цього питання будуть продовжені, у зв'язку з чим "АероСвіт" розраховує на прийняття молдавською стороною конструктивного рішення, яке дозволило б українській компанії почати польоти до Кишинева з 12 квітня 2010 року.
"При цьому "АероСвіт" зобов'язується доставити в пункти призначення всіх пасажирів, які придбали квитки на рейси, скасовані в період з 28 березня по 12 квітня", - наголошується в прес-релізі.
Як відомо, регулярне авіасполучення між Україною та Молдовою було перервано в кінці березня 2006 року.
До цього, з червня 2004 повітряна лінія Київ-Кишинів спільно обслуговувалася призначеними перевізниками сторін - українською компанією "АероСвіт" і молдавською Tandem-Aero.
З 28 березня 2006 молдавська авіакомпанія, яка виступала фактичним перевізником на маршруті, припинила польоти до Києва з комерційних причин.
У зв'язку з цим авіакомпанія "АероСвіт" вже 29 березня 2006 року подала власне замовлення на виконання щоденних рейсів між столицями України і Молдови.
Однак Державна адміністрація цивільної авіації Молдови не затвердила розклад польотів, наданий авіакомпанією "АероСвіт" в установленому порядку, і відновлення повітряного сполучення між країнами було зірване.