Ультрас кишиневського футбольного клубу "Зімбру" підтримали Україну.
"Слава Україні! Героям слава!" залунало на стадіоні під час фінального матчу Кубка країни.
Українську патріотичну перекличку влаштували ультрас кишинівського "Зімбру" під час фінального матчу Кубка Молдови з тираспольським "Шерифом", що відбувся 25 травня, повідомляє ТСН.
Одразу після проукраїнської переклички своїх фанів, "Зімбру" забив гол і у підсумку виграв трофей, перемігши з рахунком 3:1.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google
Як інформував ZAXID.NET, 28 лютого під час матчу Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та чеською "Вікторією" донецькі ультрас зібрали гроші для сімей Небесної Сотні.