Молода біатлоністка показала найкращий результат серед українок в індивідуальній гонці

21:02, 30 листопада 2016

22-річна спортсменка Юлія Журавок продемонструвала найкращий результат серед українських біатлоністок в індивідуальній гонці під час першого етапу Кубка світу у шведському Остерсунді.

Під час індивідуальної гонки, яка тривала за невдалих погодних умов, Юля Журавок припустилась лише двох промахів під час стрільби стоячи і прийшла до фінішу 11-ою.

Лідерка української збірної Олена Підгрушна допустила 4 промахи і фінішувала на 13-му місці. У той час, як Юлія Джима настріляла 6 додаткових хвилин, але продемонструвала дуже хорошу швидкість і в підсумку стала 20-ою.

Ірина Варвинець фінішувала на 34 місці, Анастасія Меркушина - 48-му, а Яна Бондар посіла 66 місце.

Переможницею гонки стала німкеня Лаура Дальмаєр, яка припустилась двох промахів. Срібло гонки завоювала Анаїс Бескон з Франції з одним промахом в пасиві, а бронзу виборола білоруська біатлоністка Дар'я Юркевич, яка прийшла до фінішу без промахів.