Молода українська біатлоністка продемонструвала кращий у кар'єрі результат

16:14, 14 лютого 2015

Біатлоністка Яна Бондар продемонструвала кращу швидкість серед представниць збірної України під час спринту на VIII етапі Кубка світу у Холменколлені, Норвегія.

Також 23-річна Яна Бондар досягнула кращого результату в кар'єрі на етапах Кубка світу, фінішувавши 14-ою. На попередньому етапі Кубка світу у Нове Место, Чехія, Яна Бондар ввійшла до десятки найшвидших під час спринту.

Кращий результат серед українок показала Валентина Семеренко, яка допустилася одного промаху на другому вогневому рубежі і не змогла претендувати на призові місця. Валя фінішувала десятою.

У свою чергу, Юлія Джима прийшла до фінішу 19-ою, Ірина Варвинець - 22-ою, а Ольга Абрамова - аж 74-ою.

Важливу перемогу у цьому спринті відсвяткувала білоруська спортсменка Дарья Домрачева. Здобуте золото під час спринту дозволило білорусці вийти на перше місце загального заліку, посунувши фінку Кайсу Макарайнен, яка сьогодні фінішувала лише 24-ою.

Срібло гонки завоювала німкеня Лаура Дельмаєр, бронзу - французька біатлоністка Марі Дорен Абер.