Молодіжна збірна України розгромила Андорру у відборі на Євро-2019

21:44, 5 вересня 2017

У вівторок, 5 вересня, у матчі 2-ого туру відбору на Євро-2019 молодіжна збірна України відправилась до Андорри на матч проти місцевих однолітків.

Свою перевагу над молодіжною збірною карликової країни українські футболісти продемонстрували у кожному з таймів, забивши по три голи до і після перерви. Влучні постріли на рахунку Івана Зотька (дубль), Станіслава Біленького, Олександра Піхальонка, Андрія Борячука та Мар’яна Мисика.

Варто зазначити, що з 51 хв. господарі матчу грали у меншості після вилучення півзахисника Альберто Рейеса.

До слова, весь матч за команду відіграв гравець львівських «Карпат» Олександр Осман.

Після двох турів українці очолили групу у відборі на Євро-2019 з чотирма очками в активі. Перед тим наша молодіжка розписала нічию проти Латвії 1:1.