Моментами добра була гра, моментами - жахлива, - головний тренер "Карпат" Олег Кононов

11:15, 9 листопада 2008

Головний тренер львівських "Карпат" Олег Кононов після домашньої перемоги в матчі 14 туру української Прем’єр-ліги з футболу над київським "Арсеналом" з рахунком 3:2 зазначив, що "моментами добра була гра, моментами жахлива, то вірили в себе, то не вірили. Тому роботи ще багато". Про це повідомляє Інформаційний центр ФК "Карпати".

"Вітаю усіх з довгоочікуваною перемогою. Забили три м’ячі, могли ще забити. Але насторожує той факт, що суперники нам двічі забили. А це виходить, що в двох останніх матчах ми пропустили шість голів. Забагато… Непорядок. Будемо над цим працювати. Але є об’єктивні причини, у нас не грали два основні захисники - Федорів і Мілошевіч, у них травми. Тому перестановки були. Але недоліки і без того є, ми це бачимо, на тренуваннях будемо відпрацьовувати, щоб суперник менше моментів створював. Бо зараз всі тренери на валідолі. Моментами добра була гра, моментами жахлива, то вірили в себе, то не вірили. Тому роботи ще багато.

"Арсенал" бився до останнього. Відступати нам не можна було. Темп ми взяли дуже високий, суперник його підтримав. Команди втомилися, але останні хвилини ми провели все таки краще. Більше відкривалися, більше було точних передач", - підсумував гру тренер львівського клубу.

8 листопада в матчі 14 туру української Прем’р-ліги з футболу львівські "Карпати" вдома перемогли столичний "Арсенал" з рахунком 3:2.

Вже на 14 хв львів’яни вели перед 3:1 - на 2 хв рахунок відкрив грузинський півзахисник господарів Гурулі. І хоча на 4 хв з пенальті "Арсенал" відновив рівновагу (відзначився Закарлюка), на 10 і 14 хв львів’яни Кузнєцов та Кожанов доводять перевагу "Карпат" до двох м’ячів.

У другому таймі гості зуміли скоротити рахунок до мінімуму (на 54 хв відзначився Олейник), однак на більше столичних гравців не вистачило.

Таким чином, здобувши важку перемогу, "Карпати" після 14 турів мають у своєму активі 15 очок і посідають 9 місце в турнірній таблиці.