Мостиські рятувальники отримали пожежний автомобіль від польських колег

16:10, 7 серпня 2015

Польські надзвичаники із гміни Нєбилєц Стжовська Підкарпатського повіту подарували Мостиському гарнізону сучасний пожежний автомобіль європейського зразка «STAR 244».

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області. 

«Наявність такого автомобіля у пожежно-рятувальному підрозділі важко переоцінити. Це потужна техніка, готова виконувати усі дії за призначенням. Автомобіль підвищеної прохідності, ємкість для води – 2,5т. Цей автомобіль дизельний, тому є велика економія у витраті паливно-мастильних матеріалів», – розповів завідувач сектору ГУ ДСНС України у Львівській області Юрій Благута.

Варто зазначити, що з польськими пожежниками рятувальники Львівщини тісно співпрацюють вже давно Перший подарований автомобіль отримали мешканці Липниківської сільської ради у 2012 році, інформує Мостиська РДА.

Польські пожежники запевнили, що це не остання їхня допомога у зміцненні матеріально-технічної бази Львівського гарнізону.