Музиканти львівського гурту PIANO переводили школярів через дорогу

У місті відновилась кампанія «жовті добродії»

5 вересня

З початком нового навчального року на вулиці Львова знову вийшли «жовті добродії». Вони переводять дітей, які прямують до школи, через найнебезпечніші ділянки дороги. 5 вересня волонтерами стали музиканти львівського гурту Piano.

Роботу організовують кампанія «Безпечне місто» спільно з «Львівавтодором». Така акція проходить у Львові вже вчетверте. Цього разу активістами в жовтих плащах стали учасники українського гурту PIANO. Зупиняючи машини «льодяниками», вони переводили діток у центрі міста, де зранку дуже насичений рух транспорту.

«Це насправді дуже важлива ініціатива для міста, для громадськості і привернути увагу як дітей, так і водіїв», ‒ зазначив учасник гурту PIANO Олег Тимошик.

Координатор акції Микола Крупей розповів, що на цей час така ініціатива особливо важлива, оскільки розпочався навчальний рік і на вулицях з'явилося більше дітей.

«Наші люди чергують біля пішохідних переходів і переводять їх через дорогу. Відповідно, з 8:00 до 9:30, якраз коли найбільший пік, найбільше навантаження, водії поспішають на роботу, дітки поспішають до школи, створюється потенційно аварійна небезпечна ситуація. Ми не зупиняємо маршрутки і вантажні автомобілі», ‒ уточнив він.

На сьогодні у Львові працює 25 «жовтих добродіїв». Позначені вони на спеціальній карті. Участь в акції може взяти кожен охочий. Для цього потрібно зателефонувати за номером (067) 360-06-92.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові після масової бійки з ножовими пораненнями госпіталізували трьох людей
Україна почала створювати на Азовському морі військово-морську базу
Вселенський патріарх зробив нову заяву щодо надання автокефалії українській православній церкві
Початок тижня в Україні розпочнеться з сильних дощів і відчутного похолодання
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП