На акцію підтримки Саакашвілі у Львові прийшли близько тисячі його прихильників

Усі вони вимагали відставки влади на чолі з Петром Порошенком

18 лютого

У неділю, 18 лютого, на акцію підтримки видвореного за межі України Міхеїла Саакашвілі у центрі Львова прийшли близько тисячі його прихильників. Усі вони висловлювали невдоволення діями президента України Петра Порошенка і вимагали відставки чинної влади.

Близько 13:00 на площу біля пам’ятника Тарасові Шевченку вийшли прихильники Михеїла Саакашвілі. Акцію вони розпочали з виконання Гімну України та хвилини мовчання на честь Героїв Небесної Сотні та українських військових, які загинули під Дебальцевим.

У руках мітингарів були транспаранти з текстом «Порошенку, ти зрадив нас. Геть з Банкової!», «Корупції – стоп! Диктатурі – ні!», «ПШО ПНХ» та «Геть ПоRoshen баригу!». Чинну владу вони називали «бандою», «баригами» та «корупціонерами».

Усі фото Павла Паламарчука/ZAXID.NET

Подібні акції на підтримку Саакашвілі 18 лютого синхронно відбуваються у більшості великих міст України.

Незадоволення діями Петра Порошенка прихильники екс-президента Грузії та екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі почали висловлювати відтоді, відколи його позбавили Громадянства України, коли він перебував за кордоном. Нагадаємо, у вересні Саакашвілі повернувся до України, незаконно перетнувни польсько-український кордон разом зі своїми прихильниками, серед яких було багато відомих політиків, громадських діячів та журналістів. А вже 12 лютого Саакашвілі примусово видворили з України до Польщі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників