На «Арені Львів» українці перемогли білорусів з рахунком 3:1

21:10, 5 вересня 2015

Збірна України завоювала три очки у відбірковому матчі Євро-2016 проти збірної Білорусі.

Усі голи підопічні Михайла Фоменка зробили у першому таймі. Їх авторами стали Артем Кравець (7 хвилина), Андрій Ярмоленко (30) та Євген Коноплянка з пенальті (40).

Єдиним взяттям воріт нашої збірної відзначився екс-гравець «Дніпра» Сергій Корніленко, який завдав влучного удару з 11-метрової точки на 62 хвилині. Як наслідок, перемога наших співвітчизників 3:1.

Зазначимо, що українці завершували матч у меншості, адже в додатковий час другого тайму Денис Гармаш отримав червону картку.

Упродовж матчу на трибунах панувала атмосфера побратимства.

Нагадаємо, що таким чином «жовто-сині» заробили 15 очок за підсумком семи турів у групі С і наздогнали команду Іспанії, яка знаходиться на другій позиції. Однак іспанці мають матч у запасі проти збірної Словаччини, котрий розпочнеться сьогодні о 21:45 за київським часом.