На Буковині суд повернув контрабандистам сигарет конфіскований дельтаплан

У Чернівецькій області суд повернув контрабандистам сигарет дельтаплан, який у них конфіскували прикордонники.

4 вересня

У місті Герца Чернівецької області суд повернув контрабандистам дельтаплан, яким вони намагались переправити партію сигарет до Румунії. Сам мотодельтаплан, як і контрабандні сигарети, у контрабандистів раніше конфіскували прикордонники.

В кінці травня 2018 року прикордонники Чернівецького прикордонного загону затримали мотодельтаплан, який повітряним шляхом переміщував з України до Румунії чергову партію тютюнових виробів. Їх затримали «на гарячому» разом з транспортом та партією тютюну. Прикордонники Склали відповідні протоколи і передали документи до суду міста Герца.

«Але Герцаївський суд після відповідної апеляції (справу вела суддя Козловська Л. Д.) приймає рішення про повернення мотодельтаплана в “натруджені” руки тих самих контрабандистів, замість того, щоб конфіскувати на користь держави затриманий транспорт при незаконному перетині державного кордону України» – розповів Юрій Ковалець.

Фото з Facebook Юрія Ковальця

Цю Інформацію підтвердив начальник прес-служби Чернівецького прикордонного загону Сергій Бровко.

«Прикро, що прикордонники докладають максимум зусиль, щоби затримати протиправні елементи, але те, що мало би бути утримане на користь держави, повертається назад. Тим паче, тоді дельтаплан разом з людьми було затримано “на гарячому”, було видно, що все було ретельно підготовано», – прокоментував він ситуацію виданню «Молодий буковинець».

До слова, подібний інцидент стався в серпні у Львівській області. Зокрема, у березні цього року прикордонники затримали групу контрабандистів сигарет із саморобним літальним апаратом та контрабандними сигаретами, однак нещодавно суддя Галицького райсуду Львова Євген Лялюк скасував арешт на їхню техніку. 30 серпня прикордонники затримали цю саму групу з тим самим дельтапланом вдруге.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи
Львівська міськрада за рік витратила майже 900 тис. грн на піар своєї діяльності
У неділю на заході України випаде невеликий сніг
У мерії проведуть розслідування через появу інформації про зростання вартості проїзду до 8 грн
На Закарпатті контрабандисти автомобілем збили прикордонника: він впав у кому
Інститут літератури підтвердив плагіат у докторській дисертації головреда журналу «Всесвіт»
Польські футбольні фанати вивісили банер «Львів – колиска польського футболу»
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1