До десяти тисяч гостей ‒ так відлунав черговий фестиваль любові, музики та миру «Woodstock Ukraine». Цьогоріч на трьох сценах ‒ малій, великій та нічній ‒ запалювали 40 гуртів. Всіх їх відбирали через інтернет, з-поміж чотирьохсот заявок. Отож з’їхалися не лише українські музиканти, а й з Німеччини, Польщі, Америки та Білорусі.
«Класна атмосфера! Ніби всі «свої». Нереально класний рок! Тут всі такі добрі люди.. Так цікаво зі всіма! Я поїду другий раз обов’язково», — поділилася враженнями фестивальниця зі Львова Ліза.
Локація фестивалю ‒ поблизу аеродрому Цунів, неподалік Городка. Традиційно розклали наметове містечко. Там і жили впродовж трьох днів приїжджі. І навіть охочих вчили готувати їсти.
«Ми поблизу намета варили картоплю, варили рис, макарони по-флотськи. Отак: берете макарони, варите, смажите яйце з ковбаскою, докидаєте їх до макаронів, доливаєте олії ‒ це все змішуєте. І виходять такі макарони по-флотськи. А потім додаєте кетчупу і взагалі супер виходить!», ‒ поділився власним рецептом фестивальник з Дублян Назар.
Компанія Назара зі своїм синьо-жовтим прапором об’їздила більше 20 фестивалів, а на Woodstock потрапила вже вп'яте.
«Ми подорожуємо Україною. Були на «Файному місті», на Zaxidfest, Підкамінь відвідали, якого вже давно немає.. Були на «Франко Фест», ‒ поділився спогадами фестивальник з Городка Ярослав.
«Це називається «свобода». Коли тебе нічого не обмежує. Вдома ‒ так, трохи думай. А тут відпочивай, як хочеш», ‒ додав фестивальник Богдан.
Woodstock влаштовують задля волонтерів БФ «Серце до серця». Їх в Україні до 40 тис. Вже 13 років поспіль ці люди доброї волі збирають по всій країні кошти для спецобладнання дитячим лікарням. Цьогоріч волонтери зібрали близько 4 мільйонів гривень на особливі закупи.
«На ці кошти буде закуплене обладнання в обласні дитячі лікарні. У відділення сурдології для діагностики діток з вадами слуху», ‒ пояснила піар-менеджерка фестивалю Woodstock Ukraine Юля Шарапова.
Торік волонтери допомогли закупити у лікарні устаткування для діагностики у малечі вад зору. Пощастило навіть медзакладам Донеччини та Луганщини.
«Молодці, що вони трудяться безкоштовно! І хочуть в народ просувати культуру, щоб вона стала популярнішою. Якщо ніхто нічого не робитиме, то все буде потроху загинатися ‒ і це зле. Я вважаю, що волонтери круті! Добре, що є такі люди», ‒ підсумував учасник гурту «Weesp» з Білорусі Михайло Залуцкий.