На генеральній асамблеї ООН буде створений «Нюрберг-2»

Практично, це повторення історичного створення Нюрнберзького процесу по апологетам третього Рейху

18:09, 31 липня 2015

Вето Російської Федерації на слуханнях РБ ООН на створення міжнародного трибуналу з розслідування та притягнення до відповідальності винних у авіатерракті Боїнга 777 цілком очікуване, і країни ініціатори створення незалежного розслідування, судячи з усього, готувалися до такого сценарію, і розробили додатковий багатоходової сценарій, частина їх якого буде оприлюднена на ГА ООН з 15 по 22 вересня поточного року.

Уточню, що статут ООН передбачає цілий ряд різних механізмів сприяння миру і міжнародній безпеці. На моє переконання, сценарій полягає у створенні міжнародного трибуналу за рішенням/ініціативи 5 держав: України, США, Малайзією, Нідерландами та Австралією. Ці країни ініціюють створення міжнародного суду, а потім піде ланцюгова реакція всіх Європейських країн і країн Азії.

Практично, це повторення історичного створення Нюрнберзького процесу по апологетах третього Рейху. Так. Масштаби тієї трагедії і сьогоднішньої російської агресії не порівнянні, але зупинити і покарати явних послідовників тоталітарного режиму в особі Кремля і пана Путіна, цивілізований світ зобов'язаний. Жертви російської агресії обчислюються не сотнями, а тисячами, як громадян України, так і російського населення, як представників військових структур, так і цивільного населення, дітей та представників міжнародних місій, журналістів.

Потрібно усвідомити, що створення Нюрнберзького аналога, займе час, але важливо, що цей процес буде завершено, з політичними наслідками для Кремля і його обивателів. Після розслідування трагедії, винні будуть притягнуті до відповідальності, і російське вето на раді безпеки ООН говорить про те, що вони, росіяни, не тільки бояться наслідків незалежного розслідування, але і всіляко блокують будь-яку можливість такого процесу, боячись арешту, до 30 років позбавлення волі , не тільки виконавців теракту, а й тих, хто віддавав такий наказ, а це військово-політичне керівництво Російської Федерації, і, з великою ймовірністю, особисто Володимира Путіна.

Варто відзначити, що Адміністрації «п'ятірки» (Україна, США, Малайзія, Нідерланди та Австралія) ведуть інтенсивні консультації з даного питання, не виключено, що до кінця серпня відбудеться окрема, спеціальна зустріч Президентів Порошенка і Обами для широкого обговорення ініціативи та її можливостей.