На Херсонщині обробляють дороги спецрозчином через екологічну катастрофу в Криму

11 вересня

Через хімічну катастрофу на підприємстві в анексованому Криму, на Херсонщині рятувальники обробили содовим розчином вже 234 кілометри доріг.

За повідомленням УНІАН, спеціальну обробку, яка знизить вплив шкідливих речовин на людей, також провели і на території двох контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка». До такої процедури вдалися також у семи населених пунктах, які знаходять найближче до Криму і, відповідно, постраждали від хімічних викидів найбільше.

Як повідомляв ZAXID.NET, у ніч на 24 серпня 2018 року в окупованому Росією Криму, в місті Армянськ, де розташований завод «Титан», сталися викиди невідомої отруйної речовини, які також дісталися до деяких районів Херсонської області. Згодом кримський «Титан» призупинив роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

У зв’язку з екологічною катастрофою в Криму, влада Херсонщини прийняла рішення евакуювати дітей із населених пунктів Каланчацького і Чаплинського районів, які знаходяться у зоні впливу виробничої діяльності кримського заводу «Титан», а також провести оздоровлення цих дітей в дитячих оздоровчих таборах області. Крім того, влада Херсонщини також призупинила навчання у школах та дитячих садочках у цих районах

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати