На Херсонщині посилили охорону енергетичних коридорів, повідомила прес-служба Херсонської обласної державної адміністрації.
В неділю, 22 листопада, відбулося засідання оперативного штабу під головуванням голови Херсонської ОДА Андрія Путілова, на якій була заслухана та проаналізована остання інформація щодо ситуації з енергопостачанням на Херсонщині та тимчасово окупованої території Криму.
Як йдеться у повідомленні, електропостачання до тимчасово окупованого Криму припинено. Енергопостачання прикордонних районів Херсонщини відбувається за резервними схемами.
У зв'язку з підривом електроопор, над якими проходять лінії електропостачання до Криму в Херсонській області Посилили охорону енергетичних коридорів і виконали заземлення пошкоджених високовольтних ліній. На місці працюють оперативні групи, тривають перемовини з учасниками енергетичної блокади щодо не допущення подальшого загострення ситуації.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиНагадаємо, 21 листопада увечері невідомі підірвали раніше пошкоджені опори ліній електропередач (ЛЕП), через які до окупованого Росією Криму надходить українська електроенергія. Перед цим у цьому районі відбулися сутички, в яких постраждали до семи активістів – учасників блокади окупованого Криму і отримав поранення поліцейський.