На Львівщині через брак учнів призупинили роботу 12 навчальних закладів

15:47, 9 вересня 2008

На Львівщині через брак учнів призупинили роботу 12 навчальних закладів. Про це 9 вересня під час прес-конференції повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Батенко.

Загалом в області функціонує 1466 загальноосвітніх навчальних закладів, з них 15 -приватної форми власності. У них навчається 254986 учнів, що на 11417 менше, ніж минулого навчального року. До перших класів зараховано 23111 дітей.

Також цього року було введено в дію новозбудовану школу у с. Свидниця Яворівського району та відновлено роботу Сілезької загальноосвітньої школи, яка минулого року призупинила функціонування.

В області функціонує 506 дошкільних навчальних закладів, у них виховується понад 48 тис. дітей. Середній відсоток охоплення дітей дошкільною освітою в області становить 39% (в Україні - 56%), у міській місцевості - 59%, сільській - 13%. Цього року в області додатково відкрито 7 дитячих садочків.