На Львівщині джипери гасали бездоріжжям на змаганнях з трофі-рейду

25 липня 2016

На березі Дністра, поблизу Старого Самбора на Львівщині джипери влаштували для усіх охочих показові виступи. Напередодні протягом двох днів позашляховики боролись за Кубок Львова національної серії з трофі-рейдів. Цього разу прокладали нові маршрути, адже раніше в цьому районі змагання не проводились.

Вони гасали лісовими дорогами, розчищаючи собі шлях від кущів та завалених дерев. Ключове завдання для учасників ― дістатись до контрольних точок, які були позначені на мапі. Кожен член екіпажу повинен сфотографуватись, при цьому штурман повинен тримати руки одночасно на машині та табличці біля контрольної точки.

До змагань було допущено загалом 7 категорії, найважча з яких ТР3. У ній аж 4 автомобілі вийшли з ладу ще на першому етапі, а це серйозна втрата навіть для змагань такого рівня.

«В наших змаганнях беруть участь, як класичні автомобілі: позашляховики з колісною формулою 4х4, які їздять кожного дня по місту, так і особливо підготовлені автомобілі для подолання дуже складних шляхів та бездоріжжя», ― розповідає організатор Ігор Павліш.

Була тут і туристична категорія. Для цих учасників умови дещо спрощували: контрольні точки розміщували недалеко від доріг. Також брали участь і квадроцикли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів