На Львівщині джипери гасали бездоріжжям на змаганнях з трофі-рейду

25 липня 2016

На березі Дністра, поблизу Старого Самбора на Львівщині джипери влаштували для усіх охочих показові виступи. Напередодні протягом двох днів позашляховики боролись за Кубок Львова національної серії з трофі-рейдів. Цього разу прокладали нові маршрути, адже раніше в цьому районі змагання не проводились.

Вони гасали лісовими дорогами, розчищаючи собі шлях від кущів та завалених дерев. Ключове завдання для учасників ― дістатись до контрольних точок, які були позначені на мапі. Кожен член екіпажу повинен сфотографуватись, при цьому штурман повинен тримати руки одночасно на машині та табличці біля контрольної точки.

До змагань було допущено загалом 7 категорії, найважча з яких ТР3. У ній аж 4 автомобілі вийшли з ладу ще на першому етапі, а це серйозна втрата навіть для змагань такого рівня.

«В наших змаганнях беруть участь, як класичні автомобілі: позашляховики з колісною формулою 4х4, які їздять кожного дня по місту, так і особливо підготовлені автомобілі для подолання дуже складних шляхів та бездоріжжя», ― розповідає організатор Ігор Павліш.

Була тут і туристична категорія. Для цих учасників умови дещо спрощували: контрольні точки розміщували недалеко від доріг. Також брали участь і квадроцикли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львівські сироти отримали дев’ять квартир за рахунок міського бюджету
«Львівелектротранс» підписав угоду з ЄБРР щодо закупівлі 50 нових тролейбусів
Навіщо купатися на Водохреща?
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ