На Львівщині стартував чемпіонат України з веслування серед ветеранів

3 серпня

У Наварії стартував чемпіонат України із веслування на байдарках та каное серед ветеранів. Національні старти об’єднали майже сотню атлетів. Наймолодшим з учасників ‒ по 35 років, а найстарші уже розміняли восьмий десяток.

Ветерани налягають на весла на дистанціях 200 і 2000 м. Зібралися веслувальники зі всієї України. Кажуть, приїхали не лише по нагороди, а задля хорошого товариства, в якому можна згадати спортивну юність.

Переможець на відрізку 200 метрів у категорії 40-44 роки Владислав Ізюк каже: «На довгі дистанції не ходжу, вже заважко. А 200 ще можна йти. На Наварії і в Тернополі одинакові води. Тому легко налаштуватися».

Заради перемог учасникам іноді доводиться наражатися на незаплановану купіль. Наприклад, веслувальник із Вінниці Дмитро Музика після фінішу перевернувся. Пояснює: «Було велика бажання перемогти. Є такий прийом – вставити носика. Хотів так зробити і перекинувся».

Попри те, що атлети змагаються лише на двох дистанціях, мають дуже багато їхніх варіацій. Голова обласної федерації веслування на байдарках і каное Володимир Милян розповідає: «На 200 метрів ми проходимо дуже багато видів: одиночка, двійка, четвірка. Четвірка чоловіча, четвірка жіноча. І навіть мікс, де є два чоловіки, двоє жінок. То тільки у ветеранському спорті така дистанція є».

Серед учасниць і відомі львівські ветеранки Оксана Заліско та Ольга Стадник. Зокрема, будуть виступати у тандемі. Зазначають: «Якщо я відчуваю партнера, то і чую, що човен йде добре. На великих змаганнях навіть пульс має бути однаковий. І один темп дихання у партнерів».

У прудкості та майстерності змагатимуться ще до неділі, 5 серпня. А у вересні Наварія ще збере ветеранів на регату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На Закарпатті контрабандисти автомобілем збили прикордонника: він впав у кому
Інститут літератури підтвердив плагіат у докторській дисертації головреда журналу «Всесвіт»
Польські футбольні фанати вивісили банер «Львів – колиска польського футболу»
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1
Двоє медиків, які у Львові постраждали в ДТП, у важкому стані
Головні новини Львова за 15 листопада
Львівське кафе увійшло до списку найкращих веганських закладів світу
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія