На схилах гори Буковиця у Бориславі відбувся «Spring pool festival». Спортивні розваги для тих, хто любить гострі враження, провели вдруге.
Зокрема, учасники фестивалю доводили, що на лижах чи на сноуборді можна не лише їздити по снігу, а й мчати басейном. Це той випадок, коли падіння – не завада хорошому результатові. Адже судді визначали найефектніший виступ. Тож тут було важливо не лише продемонструвати хорошу техніку, спустившись схилом, а й видовищно шубовснути у воду. Учасник Володимир Грешта каже: «Не страшно! Вовка боятися – в ліс не ходити! Чого має бути страшно?»
Із незвичним завданням намагалися впоратися і професійні спортсмени, і аматори. Аби красиво полетіти шкереберть у воду, відчайдухи мали 2 спроби. Їх оцінювали 3 суддів.
Учасник Едвін Дудич ділиться враженнями: «Погода супер, настрій просто зашкалює! Адреналін теж! Лижі і сноуборд керуються тільки перенесенням ваги. Якщо ти правильно перенесеш вагу, правильно згрупуєшся, все буде добре!»
Також екстремали боролися і за нагороди у слоуп-стайлі. Випробування у цій дисципліні складається із двох частин. По-перше, учасники на лижах чи на сноуборді мають здолати трамплін «big air», продемонструвавши стрибкову техніку. Суддя Ілля Лазоркін зазначає: «Передусім оцінюється складність стрибка, тобто техніка. Далі амплітуда – висота і точка зависання. І третя оцінка – це стиль виконання, загальне враження».
Після трампліна умільці слоупстайлу мають ще проїхатись металевими чи пластиковими конструкціями-рейлами. Учасник Павло Заграй каже: «Треба обрати оптимальну швидкість. Бо якщо не буде швидкості, ви просто не зможете себе проконтролювати».
Також важливо правильно обрати реманент. Суддя Гліб Ложкін розповідає: «Жорсткість сноуборда має бути орієнтовно 5 балів із 10. Тому що ми маємо трамплін – велика швидкість, потім приземлення, потім ідуть перила. На перилах бажано мати не дуже жорстку дошку. Тому ми підбираєм орієнтовно 5 балів».
Організатор «Spring pool festival» Дмитро Мицак каже: «Ми хотіли поєднати розваги, видовища і спорт».