На Львівщині визначили найкращу баскетбольну команду шкільної ліги

17:21, 23 травня 2017

У Львові визначили найкращу шкільну баскетбольну команду Львівщини. Дев’ять шкіл області впродовж шести місяців вели запеклу боротьбу у регулярній першості та серії плей-офф, аби визначити між собою найкращих.

Так, у фіналі зустрілись команди зі школи №1 та №45. Юні баскетболісти першої школи налаштовані рішуче. Вони неодноразово ставали чемпіонами шкільної ліги, тому з перших хвилин знали, як ефективно тиснути на суперника.

«Це одна за найсильніших команд, яка вигравала цю лігу два або три сезони підряд. Ну, звичайно, важко грати з командою, яка знає, до чого їй готуватися», ― визнає тренер команди суперника з 45-ї школи Михайло Курса.

На другу чверть «темно-сині» йшли з перевагою у шість м’ячів. Та 45-та школа вирішила показати свій характер. Попри кадрові втрати вони зуміли зібрати волю в кулак, у результаті не лише наздогнали противника, а й взяли перевагу ― 33:24.

«Десь втратили, можливо, концентрацію, до кінця не відіграли. Нас блокували і з-під блоку суперники отримували м’яч і атакували вже без опіки», ― пояснює тренер СШ №1 Степан Матула.

Після першої половини зустрічі команди вирівняли гру і у третій чверті йшли м’яч у м’яч. В останній десятихвилинці команда Михайла Курси використовувала усі методи, аби виграти поєдинок і фортуна їм таки усміхнулася: 64:58.

«Контратаки і позиційно ― все підряд використовували. Головне, щоб комбінації вдавалися і все. В нас сьогодні «пішли» трьохочкові кидки і таки вдалося взяти перемогу», ― пояснює капітан 45-ї школи Олександр Комарянський.

Нові чемпіонські обличчя шкільної ліги з баскетболу радіють своєму першому трофею. Далі команда налаштована підкорити шкільну лігу України.

Третю сходинку шкільної ліги області посіла команда з Дрогобича.