На Львівщині за 5 років «матір’ю-героїнею» стало 11 285 осіб

11:40, 8 травня 2012

Почесне звання України „Мати-героїня” за останні 5 років присвоєно 11 285 мешканкам Львівської області. Про це повідомили у відділі кадрової роботи та нагород апарату Львівської ОДА.

Крім того, на розгляді в Адміністрації Президента України на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” перебувають документи 4 235 багатодітних матерів.

Загалом упродовж останніх п’яти років за поданням Львівської ОДА  розглянуто кандидатури 15 520 багатодітних жінок, щодо яких внесено подання до Адміністрації Президента України на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”.

Нагадаємо, у 2011 році звання мати-героїня було присвоєно 6042 мешканкам Львівщини. Їм призначено виплати нагород у розмірі десятикратному прожиткового мінімуму, а саме - 9410 грн.

Почесне звання України „Мати-героїня” є державною нагородою і вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.Почесного звання «Мати-героїня» удостоюються матері, які народили й виховали п’ятеро та більше дітей.