На Львівщині за найкращий відгук на книжку п’ятикласник отримав нетбук

13:30, 4 січня 2011

Сьогодні, 4 січня, у Львові за найкращий відгук на книжку п’ятикласник Бібрської школи ім. Уляни Кравченко Владислав Довгаль отримав нетбук. Решта учасників обласного туру конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів отримала ми заохочуючі подарунки.

"Я написав відгук на книгу "Паперовий янгол" Ольги Бусенко. Я люблю читати. Про цей конкурс я вперше дізнався з Інтернету, а пізніше про нього розповіли у Бібрській бібліотеці. Мама трохи розповіла, що потрібно у відгуку писати. Я вибрав книгу "Паперовий янгол", тому що там усі герої позитивні, а янгол обрав найдобрішу Яринку", - розповів ZAXID.NET п’ятикласник, переможець обласного туру конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" Владислав Довгаль.

Друге місце – посіла четвертокласниця Соломія Потурай із Миколаївської школи №1, що написала відгук на книгу "Лялечка і Мацько" Галини Пагутяк, третє місце дісталось п’ятикласниці львівської гімназії "Євшан" Ярині Неборак за відгуки на книги "Роня, донька розбійника" Астрід Ліндгрен та "Червоні вітрила" Олександра Гріна.

Як зазначила ZAXID.NET працівник сектору масової роботи, PR-менеджер Львівської обласної бібліотеки для дітей Людмила Пуляєва, мета конкурсу – популяризація української книги, розвиток систематичного читання, підтримка дитячої вітчизняної літератури. "Учасники конкурсу мали написати відгук на книгу обсягом не менше однієї рукописної сторінки. Участь у конкурсі взяло близько 50 школярів із різних районів області. Конкурс проходив у три етапи", - зазначила працівник бібліотеки.

"Це всеукраїнський конкурс, що уже не вперше проходить, і щоразу збільшується кількість учасників. Для відгуків було запропоновано до 100 рекомендованих книг. Майже у кожній області уже пройшли церемонії нагородження", - зазначив представник видавництва "Грані-Т" Тарас Яценко.

За словами одного з членів журі обласного конкурсу Ярини Сенчишин, Львів на конкурсі був малопредставлений (найактивнішою виявилася Комарницька школа Турківського району – ред.). "Серед відгуків були й несамостійні роботи, видно було "руку" дорослого. У дитини є безпосередність – і це відразу видно. Дуже тішили – дитячі роботи зі зворушливими речами, що й було дуже цінним", - зазначила ZAXID.NET Ярина Сенчишин.