На Львівщині знайшли трьох заблукалих у лісі грибників

08:58, 20 жовтня 2015

У понеділок, 19 жовтня, в лісі під час збирання грибів біля с. Красів Миколаївського району, що на Львівщині, заблукали троє людей.

Повідомлення до рятувальників надійшло о 17:40, інформує прес-служба ДСНС у Львівській області.

Уже ввечері заблукалих людей знайшли, медичної допомоги вони не потребували.

Нагадаємо, 18 жовтня на Сколівщині надзвичайники врятували подружжя львів’ян, які пішли до лісу по гриби та заблукали.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати