На модернізацію громадського транспорту Львів залучить 30 мільйонів євро

15:20, 4 січня 2009

Львів готує угоду з ЄБРР про залучення 30 мільйонів євро на модернізацію громадського транспорту міста, підписання якої заплановано цього року. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Нагадаємо, що для ЛКП "Львівелектротранс" у 2008 році було закуплено 11 трамваїв та 4 тролейбуси. Трамваї купили у Німеччині, вони вже були у використанні. А тролейбуси львівського виробництва.

Також у трамваях запровадили безкондукторну систему оплати. Зараз на підприємстві "Львівелектротранс" тривають серйозні реформи. Завдяки співпраці із Європейським банком реконструкції та розвитку Львів залучив грант 1,4 млн євро на розробку бізнес-плану і підготовки проектів для ЛКП "Львівелектротранс".