Ввечері 18 січня на об’їзній дорозі Львова внаслідок зіткнення двох автомобілів постраждали п’ятеро людей. ДТП трапилася о 21:00 біля с. Зубра.
«Мешканець Львова 2000 року народження, керуючи автомобілем Daewoo Sens, при виїзді з другорядної дороги на головну не надав перевагу в русі, внаслідок чого здійснив зіткнення із автомобілем Mitsubishi Lancer під керуванням мешканця с. Чижиків (Підберізцівська ТГ) 2001 року народження», – повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.
Внаслідок ДТП п’ятеро осіб отримали травми: водій Daewoo, два його пасажири – мешканці Зубри віком 19 та 21 рік, двоє 18-річних пасажирів Mitsubishi, мешканці Пустомитівщини. Їх доставили до медзакладів.
Слідчі Пустомитівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху).
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google