На озброєння для армії у 2015 році витратили ₴5 мільярдів

11:59, 29 грудня 2015

Озброєння української армії цьогоріч коштувало 5 млрд гривень. Про це заявила речниця Міноборони Оксана Гаврилюк, повідомляє «5 канал».

За її словами, купували не тільки зброю та боєприпаси до неї, а й військову техніку.

«Цього року Міністерство оборони уклало більше 100 контрактів і угод з держпідприємствами на суму понад 5 млрд грн. Це дозволило закупити для ЗСУ 3756 одиниць озброєння та військової техніки і ще майже 402,5 тис. ракет та боєприпасів», - повідомила Гаврилюк.

За її словами, серед них є 30 протитанкових ракетних комплексів, 610 одиниць автомобільної техніки, зокрема, КрАЗи різних модифікацій та бронетранспортери різного призначення.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Нагадаємо, 25 грудня міністр оборони України Степан Полторак анонсував підвищення «в рази» заробітних плат українських військових.