На площі перед Оперним театром у Львові розпочались змагання «Ігри героїв»

30 червня

У суботу, 30 червня, на площі біля Оперного театру у Львові, о 16:00 розпочався етап Всеукраїнських змагання з функціонального багатоборства «Ігри героїв». Про це інформує ЛОДА.

16 ветеранів – спортсменів з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв та інші) змагались з функціонального багатоборства. Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики і функціонального багатоборства. Міжнародний фінал змагань стартує у Києві у вересні цього року.

Фото ЛОДА

«Хлопці заряджені на перемогу, ви патріоти і сьогодні нам кожному потрібно підтримати спортсменів, бо Львівщина талановита», - зазначив організатор проекту Євген Коваль.

Ігри героїв — це змагання з кросфіту та стронгмену серед травмованих воїнів АТО та людей з інвалідністю. Головна мета змагань — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю. Вперше змагання відбулися у 2016 році у Києві, Харкові, Миколаєві, Дніпрі, Львові. Після цього організатори провели переговори з НАТО щодо спільних змагань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки
Від Порошенка до Петриненка
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»