На площі перед Оперним театром у Львові розпочались змагання «Ігри героїв»

30 червня

У суботу, 30 червня, на площі біля Оперного театру у Львові, о 16:00 розпочався етап Всеукраїнських змагання з функціонального багатоборства «Ігри героїв». Про це інформує ЛОДА.

16 ветеранів – спортсменів з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв та інші) змагались з функціонального багатоборства. Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики і функціонального багатоборства. Міжнародний фінал змагань стартує у Києві у вересні цього року.

Фото ЛОДА

«Хлопці заряджені на перемогу, ви патріоти і сьогодні нам кожному потрібно підтримати спортсменів, бо Львівщина талановита», - зазначив організатор проекту Євген Коваль.

Ігри героїв — це змагання з кросфіту та стронгмену серед травмованих воїнів АТО та людей з інвалідністю. Головна мета змагань — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю. Вперше змагання відбулися у 2016 році у Києві, Харкові, Миколаєві, Дніпрі, Львові. Після цього організатори провели переговори з НАТО щодо спільних змагань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття