На полі зійшлися дніпропетровський "Дніпро" та винниківський "Рух"

Футбол

19:50, 26 червня 2014

У першому спарингу міжсезоння підопічні Мирона Маркевича легко розправилися із чемпіоном Львівської області. Під "гарячу руку" дніпропетровців потрапив винниківський "Рух". Попри те,що "Дніпро" за тисячу кілометрів від дому та лише знайомиться із новим стадіон, команда почувала себе на полі беззаперечним господарем.

На трибунах ніде й голці впасти. Глядачів зібралось,як на Каннському кінофестивалі. дехто навіть прибув на коні. Більшість вболівальників підтримують місцеву команду та плекають примарні надії на її перемогу.

"Дніпряни" впевнено та неквапливо розпочинають матч. Помітно, що для них ця гра — те ж що й ранкова розминка. У першому таймі гості ще бережуть нерви суперників та їхніх фанів. Тому ворота "Руху" вражають лише двічі.

Після перерви на поле виходять головні зірки "Дніпра". І тоді винничанам стає зовсім непереливки. Майже кожна атака підопічних Мирона Маркевича завершується м’ячем у сітці воріт "Руху".У результаті — суха перемога — 7:0.

Від головного коуча дніпропетровці отримали чітке завдання.

А от після матчу непросто було уже "Дніпру". Юні фанати так і кинулися на поле по автографи. А улюбленця публіки Євгена Коноплянку ледь не розірвали на сувеніри.

"Дніпряни" потішать фанатів ще двома футбольними баталіями у Миколаєві та у Стрию. Зустрічі відбудуться двадцять восьмого червня та першого липня.