На проспекті Чорновола у Львові збудують ТЦ з гіпермаркетом «Ашан»

6 липня

У Львові на проспекті Чорновола збудують торговий центр з гіпермаркетом «Ашан». Відповідні містобудівні умови та обмеження у п’ятницю, 6 липня, затвердив виконавчий комітет Львівської міськради.

«Раніше ми погоджували документацію на будівництво на цій ділянці цілого комплексу, який передбачав також готель та офіси. Але тепер забудовник вирішив збудувати торговий центр і збільшити кількість паркомісць біля нього», – сказав головний архітектор Львова Юліан Чаплінській.

Згідно із затвердженими містобудівними умовами та обмеженнями, ТзОВ «Джамбо Маркет» та ТзОВ «Експерт-Інвест» на трьох земельних ділянках загальною площею 1,9 га збудують торговий центр, висота якого не може перевищувати 13,2 м. Торговий центр буде розташований між просп. Чорновола, вул. Липинського та вул. Замарстинівською.

Орієнтовне місце розташування майбутнього ТЦ

У торговому центрі будуть розташовані гіпермаркет «Ашан», магазини та офісні приміщення.

За даними аналітичної системи YouControl, засновниками ТзОВ «Джамбо Маркет» є Олександр Фтомін та акціонерне товариство «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Адамант», які також є засновниками низки будівельних компаній, зокрема «Авалон Статус», «Авалон Інк» та інших.

Засновниками ТзОВ «Експерт-Інвест», яке спеціалізується на здачі в оренду нерухомості, є ті самі Олександр Фтомін та фонд «Адамант», а також В’ячеслав Нагонюк, кінцевими бенефіціарами – Наталія Оношко, дотична до компаній з різними видами діяльності, та Дмитро Палієнко, який також є засновником низки компаній з групи «Авалон».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи
Майже 20 львівських ЗМІ отримували гроші від ЛМР за публікацію замовних матеріалів
У неділю на заході України випаде невеликий сніг
У мерії проведуть розслідування через появу інформації про зростання вартості проїзду до 8 грн
На Закарпатті контрабандисти автомобілем збили прикордонника: він впав у кому
Інститут літератури підтвердив плагіат у докторській дисертації головреда журналу «Всесвіт»
Польські футбольні фанати вивісили банер «Львів – колиска польського футболу»
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»