На Рівненщині дворічний хлопчик втопився у канаві біля свого дому

Дитина непомітно вибігла за межі подвір’я, поки гралася з братами та сестрами

12:52, 18 травня 2026

У селі Бишляк Вараського району втопився дворічний хлопчик. Тіло дитини в канаві неподалік будинку знайшов місцевий житель. Про це у понеділок, 18 травня, повідомила пресслужба поліції Рівненщини.

Про трагедію поліції розповів місцевий мешканець увечері, 17 травня. Слідчі попередньо встановили, що хлопчик грався на подвір’ї разом зі старшими братами та сестрами, а згодом непомітно вибіг за межі домогосподарства.

Коли батьки помітили зникнення сина, одразу розпочали пошуки. Згодом сусід виявив дитину без ознак життя у канаві неподалік будинку та повідомив про це правоохоронців.

Відомо, що сім’я є багатодітною та раніше у поле зору соціальних служб не потрапляла.

Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство з приміткою «нещасний випадок»). Наразі триває судово-медична експертиза, усі обставини трагедії встановлюють.