На Рівненщині перевіряють причетність начальника райвідділу до ДТП

12:08, 21 травня 2013

Прокуратура Рівненщини перевіряє причетність працівника міліції до скоєння ДТП у місті Сарни. 16 травня там на дорозі невідомий збив чоловіка і втік з місця пригоди. Згодом авто, яке встигли помітити свідки, знайшли у гаражі приватного господарства, яке належить начальнику одного з райвідділів міліції.

Про це ZAXID.NETповідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Встановлено, що на вулиці Гагаріна невідомий водій збив 37-річного місцевого мешканця та зник з місця пригоди. За даними Державтоінспекції, чоловік переходив проїзну частину поза пішохідним переходом. В результаті ДТП пішохід отримав тяжкі травми. З діагнозом перелом основи черепа та політравмами потерпілого госпіталізували до реанімаційного відділення Сарненської центральної районної лікарні.

Наступного дня було встановлено свідків та розшукано автомобіль, причетний до ДТП. Транспортний засіб із наявними механічними пошкодженнями правоохоронці помістили на спецмайданчик.

Нині встановлюється усі обставини автопригоди та особа, яка на момент скоєння ДТП перебувала за кермом транспортного засобу.

Слідство триває.

Нагадаємо, у листопаді 2012 року у Львівській області правоохоронець на автомобілі збив пішохода, внаслідок чого останній від отриманих травм помер на місці події. Цьогоріч схожа трагедія сталася на Черкащині. Як з’ясувало слідство, правоохоронець, що скоїв ДТП, був напідпитку.