Прокуратура Рівненської області скерувала до суду кримінальну справу, порушену щодо підприємця, який ухилився від сплати до бюджету 2,8 млн грн податків.
Як повідомили ZAXID.NET у обласній прокуратурі, підприємця затримали в червні 2009 року в Рівненському районі. Встановлено, що бізнесмен вніс до податкової звітності недостовірні відомості про понесені ним мільйонні витрати на закупівлю брухту чорних металів в кількох фіктивних фірмах. Однак, в дійсності металобрухт було придбано у населення за низькими цінами. Вказані дії призвели до заниження сплати податку на прибуток підприємства на 2,8 млн грн.
За фактами умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та службового підроблення органи податкової міліції щодо підприємця порушили кримінальну справу (ознаки злочинів, передбачених ч.3 ст.212 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України).
Наразі прокуратура області затвердила у кримінальній справі обвинувальний висновок та скерувала її до суду для розгляду по суті.
Міра покарання за вказані злочини передбачена у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися підприємницькою діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.