Прокуратура Рівненської області завершила розслідування кримінальної справи за обвинуваченням оперуповноваженого Державної служби боротьби з економічною злочинністю, який шляхом обману заволодів коштами приватного підприємця та при затриманні спробував утекти від міліції.
Як повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області, капітан міліції, зловживаючи владою, шляхом шахрайства отримав 7 тисяч гривень від приватного підприємця за сприяння у неперешкоджанні господарській діяльності. При спробі втечі міліціонера затримали працівники обласної СБУ.
Кримінальну справу проти правоохоронця скеровано до суду для розгляду по суті.
Фігуранта кримінальної справи звільнено з органів внутрішніх справ. Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
За законом, за вчинення вказаних злочинів передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.