На території колишнього ремонтного цеху на вул. Панаса Мирного більше 20 художників намалювали графіті, загальною довжиною близько 80 метрів. Ініціатором мистецької акції виступила ІТ-компанія Intellias, офіс якої розташований поруч із цією будівлею.
Художники розмальовували фасади колишнього ремонтного цеху з енергетичного обладнання на вул. Панаса Мирного,24 поблизу вулиці Професора Буйка. Нагадаємо, що після того, як цехи закрили, частина будівлі роками пустувала, іншу – здавали в оренду. У 2014-му році будівлю виставили на продаж і ІТ-компанія Intellias викупила її та реконструювала.
Під час графіті-фестивалю «Алярм-Львів’20», який відбувся 25-26 липня, 22 художники зі Львова, Києва, Луцька, Івано-Франківська, Харкова, Сум, Рівного, Ужгорода та Кам’янського намалювали кілька графіті на стіні промислової будівлі. Серед робіт - класичні графіті з поєднанням шрифтів та персонажів та абстрактні композиції, де переплітаються кольори, форми та лінії. Загальна довжина графіті – близько 80 метрів.
Графіті на стіні ревіталізованої будівлі ремонтного цеху на вул. Панаса Мирного,24
«Щороку ми обираємо нові локації для роботи художників. За 5 років фестивалю ми розмалювали кілька промислових об’єктів: колишній завод «РЕМА», «Галичскло», будівлі на Підзамче. Графіті давно стало атрибутом багатьох міст у світі. Розмальовані будівлі не лише тішать мешканців, але й стають туристичними об’єктами. Особливо цінними є графіті на старих промислових будівлях: вони привертають увагу громадськості, і можуть змінити сприйняття локації надавши їй нової ідентичності», – говорить співорганізатор графіті-фестивалю «Алярм-Львів’20» Іван Студницький.