На тенісному Кубку Домбровського визначили переможців

16:46, 6 липня 2016

Фінішував традиційний Кубок Домбровського – патріарха львівського тенісу. Всеукраїнський турнір відбувся вшістнадцяте. І цьогоріч зібрав 35 учасників. Окрім господарів, за місця на п’єдесталі боролися гості з Хмельницької та Донецької областей. Грали за олімпійською системою на вибування.

Переможцем у категорії до 16 років став львів’янин Святослав Ільницький – 9-та ракетка України у цій віковій групі. Він у фінальній дуелі здолав свого земляка Данила Шевчука. Спортсмен зазначив: «У першому сеті суперник сам віддавав мені всі свої очки, тому що робив дуже багато помилок. Але далі він почав точніше бити і створив мені багато труднощів. Перемогти мені допомогла, зокрема, моя емоційність. Мені допомагає, коли я покричу. Це знімає стрес, робить мене свіжішим. Тоді граю наповну».

Володарем «бронзи» серед тенісистів до 16 років став донеччанин Яків Сергієнко. Який два попередні роки перемагав у молодшій віковій групі.

У неділю, 10 липня, на львівських кортах стартує потужний «Lion cup». Міжнародний турнір збере 25 країн, зокрема США, Канаду, Нову Зеландію, Аргентину та Бразилію.