На тенісному турнірі в Баку перемогла українка

17:47, 28 липня 2013

Українська тенісистка Еліна Світоліна здолала Шахар Пеєр з Ізраїлю у двох сетах (6:4, 6:4) і перемогла на своєму другому турнірі у Баку (Азербайджан).

18-річна харків'янка упевнено провела перший сет, а у другому суперниці спершу забрали подачі одна одної, до рахунку 4:4 йшли рівно, а наприкінці партії українка забрала подачу суперниці і у вирішальному геймі за рахунком 40:30 поставила крапку у зустрічі.

Матч тривав одну годину 38 хвилин. Е.Світоліна припустилася однієї подвійної помилки, влучання першої подачі склало 57 відсотків, виграші – 64 відсотки. Відсоток виграних брейк-пойнтів – 66% (чотири з шести).

Нагадаємо, у півфіналі Світоліна здолала румунку Александру Каданцу, у чвертьфіналі – хорватку Донну Векич. Призовий фонд турніру становить 235 тисяч доларів, з яких 40 тисяч отримає переможниця.

Нагадаємо, українці за два дні здобули 16 медалей на Всесвітніх спортивних іграх.