16-річний мотоцикліст потрапив у реанімацію після ДТП з Opel на Тернопільщині

У лікарню також потрапив 16-річний пасажир мотоцикла

12:07, 27 березня 2023

На Тернопільщині 16-річний мотоцикліст важко травмувався після ДТП з Opel Astra. Юнак, який їхав на мотоциклі з однолітком, на швидкості влетів у авто, що їхало зустрічною смугою. Як наслідок, обидвоє юнаків наразі госпіталізовані, а сам мотоцикліст перебуває в реанімаційному відділенні.

Як повідомила прес-служба поліції Тернопільщини, аварія сталась в неділю, 26 березня, у селі Колодіївка Скалатської громади.

«16-річний мешканець Гусятина їхав разом з однолітком на мотоциклі Loncin. Юнак не обрав безпечну швидкість руху, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та врізався в автомобіль Opel Astra», – повідомляють обставини аварії у поліції.

В результаті 16-річного мотоцикліста доправили до реанімації. Його пасажира також госпіталізували. У якому стані наразі перебувають потерпілі, невідомо.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило травми). Санкція статті передбачає мінімум 51 тис. грн штрафу.