На Тернопільщині планують створити 845 добровільних пожежних дружин

22:50, 8 липня 2010

Для запобігання виникненню пожеж, їх гасіння, підвищення оперативності у ліквідації наслідків можливих пожеж та інших надзвичайних ситуацій, в Тернопільській області активізують утворення добровільних пожежних формувань. Відповідне доручення підписав голова облдержадміністрації Михайло Цимбалюк.

Керівникам галузевих підрозділів належить облдержадміністрації вжити заходів щодо утворення та належної діяльності таких дружин і команд, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської ОДА.

Головам районних державних адміністрацій, виконавчому комітету Тернопільської міської ради доручено до 30 липня 2010 року здійснити моніторинг суб'єктів господарювання та населених пунктів, де потрібне створення добровільних протипожежних формувань та забезпечення їх пожежною технікою і обладнанням.

Головне управління МНС України в області до 20 серпня 2010 року має створити Реєстр добровільних пожежних дружин (команд) області та сформувати перелік підприємств та населених пунктів, де є необхідність утворення згаданих формувань.

За попередніми оцінками, загалом в області треба створити 845 добровільних пожежних дружин та 29 добровільних пожежних команд.