На трасі Київ-Чоп внаслідок зіткнення автопоїзда і легковика загинула жінка

Водій Opel виїхав на зустрічну смугу руху

14:34, 18 серпня 2020

У вівторок, 18 серпня, на трасі Київ-Чоп в межах Львівщини зіткнулися автопоїзд та Opel Astra, внаслідок ДТП загинула жінка, ще двох постраждалих доставили у лікарню.

Як повідомили ZAXID.NET у поліції, аварія трапилася близько 10:30 у селі Тухолька Сколівського району. Водій автомобіля Opel Astra, 40-річний мешканець Закарпаття, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автопоїздом Scania, яким кермував 62-річний мешканець Миколаївської області.

Попередньо відомо, що загинула 62-річна пасажирка Opel. Водія та ще одну 17-річну пасажирку з цього ж авто доставили у Сколівську лікарню.

фото поліції

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Варто додати, що добою раніше, вранці 17 серпня на тій самій ділянці траси Київ-Чоп у селі Нагірне Сколівського району сталася схожа ДТП. Водій автомобіля Renault Scenic виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з рейсовим автобусом «Еталон». Унаслідок ДТП загинула 59-річна пасажирка легковика, водія легковика та ще двох пасажирів з травмами госпіталізували.