На центр реабілітації «Джерело» у Львові виділили 2 млн грн

13:40, 2 квітня 2012

Цьогоріч на діяльність Львівського міського центру реабілітації «Джерело» в міському бюджеті передбачено майже 2 млн грн.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради,  керівництво Центру вирішило за рахунок цих коштів виплатити на заробітну плату працівникам (понад 63 штатних одиниць).

На сьогодні, у Львівському міському центрі реабілітації «Джерело» лікуються 100 дітей-інвалідів та 41 інвалід з дитинства. Для проходження реабілітаційних програм до Центру приймають дітей-інвалідів віком до 18 років та повнолітніх інвалідів I-III груп з розумовою відсталістю або з психічними захворюваннями.

Для скерування на зарахування, за наявності вільних місць, потрібно подати заявку в районний відділ управління соціального захисту, пакет документів, який включає: заяву; індивідуальну програму реабілітації (із зазначеною потребою в проходженні реабілітації згідно програм центру); висновок лікарської консультативної комісії про встановлення статусу дитини інваліда або довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення групи інвалідності для інвалідів з дитинства; довідку з місця проживання, копію паспорта одного з батьків, копія ідентифікаційного номеру на дитину, а також одного з батьків.

«Львівський міський центр реабілітації «Джерело» - це унікальна установа, адже в принципах її роботи закладено поєднання досвіду фахівців, реабілітологів, набутий у процесі багаторічної роботи, в якості благодійної організації, з підтримкою, зокрема фінансовою, з боку Львівської міської ради. Унікальність також полягає й у формуванні бюджету установи, адже змішаний тип дозволяє залучати фінансові ресурси як міського бюджету, так і кошти спонсорів та благодійників. Власне, це позитивно вирізняє Центр серед інших підпорядкованих управлінню соціального захисту міських бюджетних установ», - повідомила заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Кузяк.

«Відомо, що сьогодні у Львові проживає більше 2,2 тис. дітей-інвалідів та понад 3,8 тис. інвалідів з дитинства. Відтак, кожен з них потребує уваги як державної, так і міської влади. І ми, як виконавці міської соціальної політики, повинні враховувати потреби кожного потребуючого члена громади, і відповідно розподіляти наявні обмежені міські фінансові ресурси з урахуванням адресності і потреб кожного львів’янина», - повідомила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Павлюк.