На Волині чоловік втопив у річці двох людей

13:51, 21 липня 2013

У Волинській області правоохоронці затримали 26-річного чоловіка, який втопив у річці двох людей.

Як повідомили ZAXID.NET в управлінні зв’язків із громадськістю ГУ МВС України, встановлено, що затриманий 19 липня, на околиці села на березі ставка під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв утопив 22-літнього жителя сусіднього села. Після цього, щоб приховати вбивство, утопив ще й свідка – 65-річного пенсіонера.

Затриманий без постійного місця роботи.

Тіла знайдено. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати