Ініціативна група мешканців вулиць Пасічна та Медової Печери у Львові в середу, 17 вересня, вийшли на вулицю з вимогою відновити пішохідний перехід за адресою: вул. Пасічна, 59. Сьогодні вони не допустили встановлення парапетів, які відділи б проїжджу частину від тротуару й унеможливили б перехід на цьому місці.
Зараз на цьому місці – нерегульований перехід: люди по звичці переходять дорогу, хоча нема ні зебри, ні знаку, передає кореспондент ZAXID.NET.
Пішохідний перехід згідно з протоколом засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху від 27 березня 2013 року вирішили тимчасово ліквідувати на підставі звернення депутата міської ради Гринди І.Я. на період до завершення реконструкції.
Мешканці звернулися в міськраду з листом, у якому просять повідомити про причину ліквідації пішохідного переходу та відновити його. За їхніми словами, вони готові перекрити рух на цій частині дороги, якщо не отримають відповіді від міськради.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleДодамо, що приблизно за 100 м від цього місця є регульований пішохідний перехід зі світлофором, але мешканці твердять, що користуватися ним незручно, оскільки доводиться долати зайву відстань.
Нагадаємо, у вівторок, 16 вересня, жителі Личаківського району Львова перекривали рух транспорту на вулиці Пасічній, вимагаючи встановити "лежачі поліцейські" перед "зеброю". Напередодні, 15 вересня, там внаслідок ДТП загинула 19-річна дівчина.