Володимир із компанією там відпочивав. Востаннє бачили зниклого в ніч проти неділі, коли той плив на човні по озеру. Зараз його шукають і у воді, і на суші.
Він відпочивав із друзями біля озера. Хоч і такий відпочинок тут заборонений, адже у кар’єрі постійно добувають пісок, а глибина подекуди сягає 20-ти метрів. Компанія приїхала із ночівлею, розбили намет. О 12 ночі, за словами друзів, хлопець сів у надувний човен та поплив. Востаннє його бачили посередині озера.
«Десь біля десятої вечора, коли у Львові блискало-гриміло, я думала, що тут така погода, щоб повертався, їхали додому. Вони сказали, та компанія, що телефон був в палатці, вони були біля вогню, чи де. Ну я сама собі уявила, що так могло бути і він не чув. Ну але думаю вранці він би побачив купу пропущених дзвінків та й подзвонив, то мене вже насторожило», — розповідає мама зниклого хлопця Галя.
Телефон та власні речі Володимир залишив на березі. Третій день роботи не припиняють і водолази. Підказок для рятувальників практично нема. Загадкою залишається й те, куди подівся човен. Дно оглядають з допомогою спеціальної техніки.
«Ми робили обміри ехолотом, дивилися аномальні зони, де може бути щось. Є такі зони. На GPS’і біля десяти точок», — каже директор ТзОВ «Акваторія» Олег Ганін.
Ці точки — місця, де можуть натрапити на знахідку. На жаль, щороку бригади водолазів на Ясниському кар’єрі мають роботу. Люди нехтують правилами безпеки, приходять на імпровізовані пляжі та зрештою платять за це власним життям. Натомість людям пропонують їхати на інші водойми, де купання та відпочинок дозволені.
«Паспортом пляжів оформило 6 підприємств. 5 пляжів розташовані поблизу залізничної станції «Задоржне» в Миколаївському районі і в Пустомитівському районі база «Бухта вікінгів», — пояснив начальник відділу обласного департаменту з питань цивільного захисту Володимир Кравцов.
Та на кожному водоймищі слід пам’ятати елементарні правила техніки безпеки.
«Найперше правило — температурний режим. В жодному разі не можна купатися у водоймах, якщо температура води нижча 18 градусів, також температура навколишнього середовища має бути не нижча 24 градусів. Також слід плавно заходити у воду, не варто відразу стрибати у воду, розігрітим, спочатку треба охолодити тіло, а вже потім приступати до водних процедур», — розповідає речник надзвичайників Львівщини Віталій Туровцев.
Цей же ж купальний сезон на Львівщині не встиг розпочатись, як вже став фатальним для двох людей.Від початку ж року потонуло 25 осіб.