Водій BMW розпилив газ в обличчя вагітної пішохідки на Закарпатті

Нападнику загрожує 7 років тюрми

10:58, 25 травня 2026

На Закарпатті 25-річний водій BMW під час конфлікту з пішоходами розпилив газ в обличчя 23-річної вагітної дівчини. Нападнику загрожує до 7 років ув’язнення.

Інцидент стався у п’ятницю, 22 травня, в Хусті поблизу місцевого магазину. Водій BMW не пропустив двох жінок, які йшли по пішохідному переходу. Він зупинився посеред переходу і затіяв сварку.

«Коли жінки намагалися покинути місце конфлікту, зловмисник дістав із автомобіля перцевий газовий балончик. Наздогнавши їх на тротуарі, чоловік розпилив газ в обличчя 23-річної жінки, яка перебуває на п’ятому місяці вагітності. Потерпіла отримала опіки очей», – розповіли правоохоронці.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Поліцейські затримали порушника та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У понеділок, 25 травня, речниця поліції Закарпатської області Ганна Дан повідомила ZAXID.NET, що водієві оголосили підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень). Санкція статті передбачає від 3 до 7 років ув’язнення.