На Житомирщині школярі захворіли гепатитом А

12:10, 25 березня 2016

Спалах вірусного гепатиту А зареєстровано у школярів на Житомирщині. Про це 25 березня повідомила прес-служба Держсанепідемслужби України.

«Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє про спалах вірусного гепатиту А, що виник серед школярів загальноосвітньої школи села Садки Житомирської області», – йдеться в повідомленні.

Вірусне захворювання виявили у чотирьох дітей віком до 15 років.

Усіх дітей із попереднім діагнозом «вірусний гепатит А» госпіталізували до інфекційного відділення дитячої обласної клінічної лікарні.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Для встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації вже проведено санітарно-епідеміологічне обстеження в осередку захворювання.

«В осередках захворювань проведено заключну дезінфекцію, за контактними особами встановлено медичне спостереження», – додали у санепідемслужбі.