Нападник «Фіорентини», який забив «Динамо», може не зіграти проти киян

12:22, 21 квітня 2015

Нападник «Фіорентини» Хума Ель-Бабакар може не зіграти в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи проти «Динамо», передає Fiorentina News.

Ель-Бабакар отримав пошкодження в матчі чемпіонату Італії з «Вероною». Гравець вийшов на заміну на 55-й хвилині, але змушений був покинути поле через пошкодження правого коліна через сім хвилин. Терміни відновлення гравця, як повідомив головний тренер команди Вінченцо Монтелла, наразі невідомі.

До слова, «Фіорентина», яка цього тижня зіграє проти «Динамо» в 1/4 фіналу Ліги Європи, поступилася «Вероні» (0:1).

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи «Фіорентина» - «Динамо» відбудеться 23 квітня о 22.05. Перший чвертьфінал між суперниками завершився з рахунком 1:1. Хума Бабакар забив у ворота киян на останній хвилині зустрічі.