Народне віче на Майдані Незалежності (пряма трансляція)

12:59, 2 лютого 2014

У Києві на Майдані Незалежності розпочалося народне віче, участь у якому беруть невдоволені чинною владою українці та лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок.

Як повідомили у Штабі національного спротиву, Народне віче проходить сьогодні у вигляді інформаційного мітингу.

А перед початком Народного віча відбувся спільний молебень за участі представників усіх конфесій.

Нагадаємо, впродовж грудня 2013–січня 2014 року на Майдані Незалежності щонеділі проводилися народні віча. Востаннє 19 січня було проведено народне Віче проти диктатури.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

26 січня Віче не проводилося через жалобну церемонію прощання із загиблими активістами – громадськість прощалась з Михайлом Жизневським у Києві та вірменином Сергієм Ніґояном у селі Березнуватівка Солонянського району Дніпропетровського району. Обох активістів вбили 22 січня під час сутичок на вул. Грушевського.