Наступного року у Львові відкриють частину Польського дому

13 березня 2018

У 2019 році відкриють частину Польського дому у Львові на вул. Шевченка, 3а. Інституція складатиметься з двох частин – старої, тобто з колишніх військових казарм на вулиці Шевченка, і нової, будова якої триває. У новій частині свій офіс матимуть польські організації та буде концертний зал. Натомість у старій частині планують відкрити ресторан та готель. Про це повідомляє «Польське радіо», не уточнюючи, яку саме частину відкриють наступного року.

Будівля Польського дому на вул. Шевченка, 3а / фото Павла Паламарчука

«Це буде місце польсько-українського діалогу, відкрите для тамтешнього середовища. Львів, багатокультурне місто, безперечно, виграє завдяки діяльності цього центру. Це буде центр діалогу, це буде місце, яке покаже, що можливим є симбіоз багатьох культур», – розповів Даріуш Броніславський, голова Товариства Польська спільнота (Wspólnota Polska).

Проект Польського дому у Львові базується на проекті Польського дому у Вільнюсі, котрий діє від 2001 року

Будівництво Польського дому у Львові розпочали наприкінці 2015 року. Загальний кошт будови – 40 мільйонів злотих (9,5 мільйона євро). Завершити усі роботи планували найпізніше у соту річницю відновлення незалежності Польщі, тобто у листопаді 2018 року. Однак через брак коштів відкриття довелося відкласти щонайменше за рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вдові загиблого в АТО бійця не дали виступити з нагоди Дня Злуки у Львові
Чи можна критикувати Порошенка, Бандеру і сучасну історичну політику
Журналісти показали могилу сина Януковича в окупованому Севастополі
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ