Нацрада оголосила нову перевірку телеканалу «Інтер» через показані радянські фільми

5 квітня

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалів «Інтер» і «Воля Cine + MIX» (ТОВ «Віа Медіа») за трансляцію передач за участю осіб із санаційного списку. Про це повідомляється на сайті регулятора.

Як зазначається, в ефірі телеканалу «Інтер» демонструвалися фільми «Свій серед чужих, чужий серед своїх» - режисера Нікіти Міхалкова (23 і 24 лютого), «Офіцери» - за участю Василя Ланового (24 лютого), «Афоня» - за участю Валентини Тализіної (3 і 4 березня), «Гараж» - за участю Валентина Гафта (3 і 5 березня), «Любов і голуби» - за участю Олександра Михайлова, режисер Володимир Меньшов (8 і 9 березня), «Москва сльозам не вірить» - за участю Олега Табакова, режисер Володимир Меньшов (8 і 10 березня), «Мері Поппінс, до побачення» - за участю Олега Табакова (17 і 18 березня) і «Д'Артаньян і три мушкетери» - за участю Михайла Боярського, Олега Табакова, Бориса Клюєва та Аліси Фрейндліх (17 і 19 березня).

При цьому в ефірі телеканалу «Воля Cine + MIX» транслювалися фільми за участю Олександра Панкратова: «За прекрасних дам!» (7, 8, 23 і 24 березня), «Я сама» (12 березня) і «Дитина на листопад» (20 і 21 березня), а також фільм «Чехарда» - за участю Аліси Фрейндліх (22 березня).

У Нацраді наголосили, що демонстрація зазначених фільмів є порушенням телеканалами закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо заборони на трансляцію контенту за участю осіб, внесених до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників