Найбільше керівників комісій у Львівській міськраді отримали «Самопоміч» та «Солідарність»

Загалом у Львівській міськраді нового скликання буде 10 постійних депутатських комісій

17:28, 1 грудня 2015

Сьогодні, 1 грудня, під час першого засідання першої сесії міської ради депутати проголосували за створення 10 постійних комісій і обрали їхній керівний склад. За таку ухвалу проголосували 50 обранців зі 64.

Найбільше керівників комісій отримала «Самопоміч», її представники стали головами чотирьох комісій і ще у шістьох отримали посади заступників. Депутати «Блоку Петра Порошенка "Солідарність"» очолили три комісії і у одній отримали посаду заступника голови.

Головами інших трьох комісій стали депутати від Української галицької партії, «УКРОПу» та «Народного контролю». Заступниками голів ще трьох комісій стали представники «Народного контролю», «УКРОПу» та «Громадянської позиції».

У Львівській міській раді створили такі комісії:

- із інженерного господарства, транспорту та зв'язку та житлової політики (голова Остап Доскіч, заступник Віталій Свінціцький);

- фінансів та планування бюджету (голова Назар Бичишин, заступник Роман Федишин); 

- конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва (голова Андрій Пундор, заступник Максим Коляда);

- гуманітарної політики (голова Тетяна Іванів, заступник Володимир Роп'як);

- молодіжної політики, культури та фізичної культури (голова Віталій Свіщов, заступник Христина Паньків);

- з питань землекористування (голова Юрій Моравецький, заступник Тарас Кльофа); 

- законності, свободи слова та депутаської етики (голова Юлія Гвоздович, заступник Андрій Шевців);

- з питань комунальної власності (голова Юрій Мельник, заступник Іван Гринда);

- архітектури, містобудування та охорони історичного середовища (голова Ігор Телішевський, заступник Ірина Сердюк);

- екології та природокористування (голова Ірина Оршак, заступник Орися Богун).

Близько трьох годин депутати сперечались щодо формування комісій. Як вдалось з'ясувати ZAXID.NET, найбільше дискусій у депутатів виникло через формування комісій з питань фінансів та питань архітектури і містобудування.

До слова, саме комісія з питань фінансів та планування бюджету отримала найбільше представництво - до її складу увійшли десять депутатів. Стільки ж депутатів увійшло до складу комісії з питань інженерного господарства. 

Натомість найменше представництво у міській раді отримали комісії з питань екології і природокористування та з питань законності, свободи слова та депутатської етики. Остання комісія викликала бурхливе обговорення серед депутатів, оскільки депутати від Української галицької партії пропонували створити комісії з питань законності та антикорупційної діяльності. 

Сьогодні, 1 грудня, депутати також сформували свої фракції та обрали секретарем міськради представника партії «Громадянська позиція» Анатолія Забарила.